Nerede - Nasıl Gidilir

Ters Ev Metrocity Nerede? Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti

Son dönemde popüler olan Ters Ev ev konsepti tüm Türkiye’ye yayılıyor. İstanbul’da Ataşehir, Metrocity AVM, Çatalca gibi birçok semt, cadde karşısında sabit bir ücret karşılığında ailenizle ziyaret edebileceğiniz çok sayıda ev bulunmaktadır, bunlardan bir tanesi de Ters Ev Metrocity‘dir.

Her türlü ev eşyasının tavana ters monte edildiği bu evlere girer girmez kendinizi tavanda yürüyormuş gibi hissedecek ve arkadaşlarınızı etkilemek için Instagram’da fotoğraf çekebileceksiniz.

En popüler ters ev konseptlerinden biri olan Ters Ev Metrocity, hafta sonu için farklı bir şeyler arayan gençlerin yanı sıra çocuklu ve çocuksuz birçok aileyi ağırlıyor. Müstakil ev Ters Evren İstanbul’da banyolardan, mutfaklara, oturma odalarından yatak odalarına kadar yaratıcılığınız, arkadaşlarınızı güldürecek sıra dışı fotoğraflar ve videolar çekmenizi sağlayacak.

Galata Kulesi Ulaşım ve Seyahat Rehberini inceleyebilirsiniz…

Ters Ev İstanbul Nerede, Nasıl Gidilir?

Ters Ev Metrocity, Avrupa yakasında, Metrocity AVM içerisinde, 1. Levent adresinde yer almaktadır. Yemek katında bulunmaktadır. Metrocity AVM’ye Yenikapı Ataşehir- Hacıosman metro hattına binip ilk durak olan Levent’te inerek doğrudan ulaşabilirsiniz. Özel aracıyla gelenler için ücretsiz otoparkı da bulunmaktadır.

Ters Ev İstanbul ile bazı şehirlerin arasındaki mesafeyi aşağıda bulunan tablodan öğrenebilirsiniz.

İstanbul-Ters Ev 24 km
Avcılar-Ters Ev 60 km
Beşiktaş- Ters Ev 20 km
Esenler-Ters Ev 38 km
Şişli- Esenler 29 km

 

Ters Ev İstanbul Giriş Ücreti

Ters Ev Metrocity’de 0-3 yaş ücretsiz kabul ediliyor ancak yetişkinler 30 TL, çocuklar ve öğrenciler 25 TL ödüyor.

Ters Ev İstanbul Ziyaret Saati

Ters Ev İstanbul ziyaret saati şu şekildedir:

  • Açılış: 10:00
  • Kapanış: 20:00

*Haftanın 6 günü açıktır. Pazartesi günü kapalıdır.

Ters Ev İstanbul ile Farklı Bir Deneyim Yaşayın!

ters-ev-metrocity
Ters Ev Metrocity

Ters ev konseptine uyarlanmış ters ev tasarımı bu aralar çok revaçta bir eğlence aktivitesi. Kafanıza bir şey düşmesinden korkmayın. Tüm güvenlik önlemleri alınmıştır.

Ters Ev bir fotoğrafçı cennetidir. Bir fotoğraf çekin ve paylaşmadan baş aşağı çevirip çeviremeyeceğinizi görün.

Ters Eve geldiğinizde lütfen masaya dokununuz. Tabii ki en gerçekçi olmayan ve ilginç fikri tam tersi bir bakış açısıyla almanızı istiyorum. Neden dışarıda eğlenceli bir aile günü geçirmek ve alt üst bir deneyim yaşamak gibi sıra dışı bir şey yapmayasınız?

Ters Ev İstanbul Hakkında Bilgi

Kelimenin tam anlamıyla illüzyon, gerçekliği görsel olarak çarpıtarak gerçeküstü görüntüler ve deneyimler yaratmak olarak tanımlanan bir kavramdır. Bu kavram genellikle sihirbazlar tarafından tercih edilir ve algılanabilir gerçekliklerin yaratılmasına izin vererek başarıyla uygulanır.

Ters Ev, insanların gerçeklik algısını manipüle ederek görsel olarak uyarıcı deneyimler sunmayı amaçlayan bir kavram olarak da tanımlanabilir. Ters mobilyaların yer aldığı bu evlerde tüm tasarım öğeleri alt üst. Bu sayede karşı eve ilk kez girenlerin algısını zorlayan bir görselliğin olduğu söylenebilir.

Kapanış

ters-ev-metrocity
Ters Ev Metrocity

Eğer siz de tepetaklak olmaya hazırsanız, Ters Ev İstanbul Metrocity’de sizi bekliyor! İlk kez gidenlere tavsiyemiz mutlaka yanınızda bir fotoğraf makinesi bulundurmanız.

Eğer daha önce gittiyseniz deneyimlerinizi paylaşmak için aşağıda yer alan yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Bu sayede ilk kez gidecek olan okurlarımız da daha fazla rehber bilgiye ulaşabilir. Eğlencenin tavan yaptığı gezmeler dileriz. 😊

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu