Gezi Rehberi

Adrasan Tekne Turu

Adrasan tekne turu Nisan ayının ortasında Adrasan sahilden kalkmaktadır. Adrasan yat turu fiyatları kişi başı 300 TL olup bu ücrete öğle yemeği dahil olup dönüş sırasında çay ve meyve ikramında bulunmaktadırlar. Ayrıca Adrasan özel tekne turu düzenleyen firmalar bulup arkadaşlarınızlar beraber Suluada yolculuğuna çıkabilirsiniz. Suluada tekne turu saatleri sabah saat 10:00’da başlayıp akşam üzeri 16:30’a kadar sürmektedir.

Tekne turu fiyatları 2023 yılı itibari ile 350 TL olması bekleniyor çoğu teknede yoğunluğa göre 0-6 yaş ücretsizdir. Adrasan tur teknesi sabah saatlerinde Adrasan Koyundan kalkmaktadır.

Türkiye’nin Maldivleri Suluada, Antalya’ya bağlı olan Kumluca’nın Adrasan tatil beldesinden düzenlenen tekne turları Nisan ayı ortası itibari ile başlamaktadır. Akdeniz’in Maldivleri olarak anılan Suluada denizi, kumsalı ve konumu itibari ile ziyaretçileri tarafından beğenilmektedir. Genelde Çıralı, Adrasan ve Olympos’a tatile gelen ziyaretçiler tarafından bilinen Suluada tekne turu ortalama 6 saat sürmektedir.

suluada-tekne-turu
Suluada Tekne Turu

Deniz suyunun turkuaz rengi, bembeyaz kumu ile dikkat çeken Suluada tropik bir ada görünümüne sahip. Suluada aynı zamanda zengin bir akvaryum görevi görmektedir, içerisinde foklar, yunuslar, orfozlar ve su kuşlarına ev sahipliği yapmaktadır. Suluada’ya gitmek için tek yol buraya düzenlenen tekne turlarına katılmaktır.

Adrasan Kamp Alanlarını inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu