Gezi Rehberi

Adrasan Kamp Alanı

Bu yazımızda sizlere Adrasan çadır kamp alanlarını listeleyeceğiz. Adrasan’da bir çok konaklama alternatifi bulunmakta bunlardan biriside çadır kamp alanlarıdır. Adrasan kamp alanı açısından çok zengin bir bölge olup Antalya Adrasan kamp alanları kategorisinde yer almaktadır. Adrasan kamp fiyatları kişi başı olarak çok fazla bir değişiklik göstermemektedir. Sizlere Adrasan kamp ücretleri yanı sıra nerelerde konaklayabileceğiniz hakkında bilgi edinmeniz açısından kamp alanlarını sıralayacağız.

Adrasan Sahili, Adrasan Koyu’nu İnceleyebilirsiniz.

gunesin-yeri-camping
Güneş’in Yeri Camping

Gayet temiz ve güvenilir bir aile işletmesi olan Güneş’in Yeri, sahile yakın bir konumda yer almaktadır. Ailecek kamp tatili yapmayı planlıyorsanız burası sizin ve aileniz için uygun bir konaklama yeri olacaktır. Temizlik konusunda gayet titiz bir işletme olan ziyaretçileri tarafından yorumlarda sıklıkça bahsedilmektedir. Bu şirin aile işletmesinde kullanabileceğiz masa, sandalye, buzdolabı ve mutfak bulunmaktadır.

  • Adrasan Gündüz Camping

adrasan-gunduz-camping
Adrasan Gündüz Camping

Adrasan Gündüz Camping ile ilgili rehber yorumunu okuyabilirsiniz; Yıllardır otele giden bir kişi olarak buraya yorum yazmak istedim. İlk kez kamp yerini tercih ettik, deneyimledik. Tahmin ettiğimden daha eğlenceli ve güzel geçti. Yeni arkadaşlar edindik. Osman bey ve canım Raziye ablaya diyecek bir şey bulamıyorum. Kamptan ayrılırken ailemin yanından gidiyorum gibi hissettim.

Raziye ablanın yemekleri harikaydı elinin lezzeti yemeklere geçmiş. Osman her şeyimizle ilgilendi. sürekli bir ihtiyacımız olup olmadığını sordu. Oğlum 3.5 yaşında BÜŞRA ablasına değinmeden geçemeyeceğim. Tatil boyu oğlum yanından ayrılmadı. Oğlumla ilgilendi oyunlar oynadı. .tuvalet banyo ortak ama tertemiz ve sıra falan yok. Biz her Deniz dönüşü rahatça beklemeden duşumuzu aldık.

Akşamları serin ve hafiften esen rüzgarı var. Havada nem yok tertemiz. Biz çok memnun kaldık. Bir sonra ki tatilimizde buraya gelecek olursak yine gündüz kampı seçeceğim. Fiyatları da civar kamplara göre uygun. Her şey için teşekkürler.

  • Adrasan Sahil Camping

adrasan-sahil-camping
Adrasan Sahil Camping

Adrasan Sahil Camping‘de ailecek veya arkadaş grubu ile konaklama yapabilirsiniz. İşletme içerisinde hem bungalov hem çadır alanları mevcut olup sahile çok yakın bir konumda yer almaktadır. İşletmenin içerisinde wc ve ortak duş alanları bulunmaktadır. Konaklama süresince hijyen konusunda bir sorun yaşanmamaktadır ayrıca ortak alanda dilerseniz mangalınızı yakabilirsiniz. Çadırınızı dilerseniz ağaçların altına dilerseniz de tentelerin altına kurabilirsiniz.

  • Adrasan Kıyı Camping

adrasan-kiyi-camping
Adrasan Kıyı Camping

Tesis imkanları; ortak buz dolabı, piknik tüpü, mangal alanları ve ekipmanları, hemen her çadır alanına özel elektrik prizi, lavabolar, ortak wc ve duş alanları mevcut. İstendiğinde işletmeden çadır kiralanabiliyor. Pozitif yanları, çalışanlar oldukça güler yüzlü ve cana yakın. Rahat etmeniz için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. WC ve duşları sürekli kontrol ederek temiz tutmaya çalışıyorlar.

Fakat kalabalık zamanlarda yetişemedikleri anlar da oluyor. Ancak ben bunu işletmenin eksikliği olarak görmedim. Biz kişisel ve çevre temizliğine özen gösteren insanlar olsak işleri çok daha kolay olacak. Çadırların bir kısmı için gölgelik yapılmış, bir kısmı ise ağaçların altında doğal gölgede kalıyor. Tesisin yoğunluğuna göre kamp alanının sıkışıklığı değişiyor. Bizim konakladığımız alanda sadece biz vardık.

Negatif yanları; zemin tamamen ince kum olduğu için ayaklarınızda sürekli bir toz hissi ve bununla birlikte çadıra sürekli toz girmesi söz konusu. Akşam deniz dönüşü duş alanlarında sıra ile karşılaşabiliyorsunuz. Ekipmanlarla genel bir eskimişlik durumu var. Örneğin duş başlıklarıyla suyu istediğiniz yere denk getirebilmeniz için biraz antrenman yapmanız lazım 🙂 Özetle tesis ekipmanlarının elden geçirilmeye/yenilenmeye ihtiyacı var. Araç parkı konusu ise hemen girişte belediyenin park alanları var. Ben pek sıkıntı yaşamadım.

  • Efruze Camping Adrasan

efruze-camping-adrasan
Efruze Camping Adrasan

Temizliği, sakinliği ve kaliteli misafir profili ile güvenle gidebileceğiniz, sonraki tatil dönemlerinizi dört gözle bekleyip Adrasana kavuşma isteği oluşturacak bir işletmeydi. Mutfağı, duş ve tuvaletleri tüm sakinlerin kendi evinde gösterdiği hassasiyetle temiz bırakılan bir işletme. Ee tabi aynı dönemde orda bulunduğunuz kamp sakinleriyle geçireceğiniz vakitler de bu deneyimi katlama konusunda etkin bir rol oynuyor.

İlk kamp deneyiminiz için bir yer arıyorsanız Efruze Camping ile en iyi başlangıcı yapmış olacağınız için başka deneyimler sizin için hep burayı aratacaktır. Üstelik yemek konusunda diğer kamp alanlarının yani sıra Ömür Bungalov ile işbirliği halindeki çalışmalarıyla Salih Şefin eşsiz lezzetlerini deneyimleyebilirsiniz. Bizler Adrasan da bulunduğumuz sürede doğada yürüyüş yaparkende tutun da suyun içinde yüzerken bile etrafta gördüğümüz tüm çöpleri toplamaya çalıştık. Yeniden Adrasana gelene kadar tüm kamp sakinleri ve doğa severlere bu güzel bölgeyi emanet ediyoruz. Ayni güzelliklerle karşılaşmak üzere.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu